Jeep 2020 Kampanyası

Jeep, 2020 modeller için fiyat sabitliyor

Yeni yılda 2020 model bir Jeep Renegade almak isteyenler, markanın Ocak ayı sonuna kadar geçerli olacak ön ödemeli satış kampanyasından yaralanabiliyor.

Kampanya kapsamında, Ocak ayı boyunca fiyatları sabitleyen Jeep, 2020 model yılı Renegade sahibi olmak isteyenler için cazip fırsatlar sunuyor.

2020’de yeni bir SUV sahibi olmak isteyenler için Ocak ayı boyunca sürecek Jeep ön ödemeli sıfır araç kampanyası ile 2020 model yılına ait Renegade sahibi olunabiliyor. Jeep’in ay boyunca fiyatları sabitlediği avantajlı kampanyasından yararlanacak olan müşteriler, 2020 Jeep Renegade modellerini Şubat ayında teslim alabiliyor.

199.900 TL’den başlayan fiyatlar ile Jeep Showroomlarında sahiplerini bekleyen en kabiliyetli kompakt SUV Renegade’in Longitude donanım seviyesinde 16″ alüminyum jantlar, sis lambaları, cruise kontrol, 5″ u-connect dokunmatik ekran, arka park sensörü, trafik işareti tanıma gibi güvenlik ve konfor özellikleri bulunuyor.

Jeep Renegade’in Limited versiyonları ise yeni LED far grubu, Apple CarPlay destekli Uconnect 7.0″ bilgi eğlence sistemi, önden çarpma uyarı sistemi, şerit değiştirme ikazı, park yardım sistemi, akıllı hız asistanı gibi özelliklere sahip.

2020 yılı Ocak ayı boyunca markanın dört çeker (4×4) özelliğine sahip modeli Jeep Compass’ın 2019 model yılına ait versiyonlarında ise anahtar teslimde 20.000 TL’lik indirim fırsatıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Jeep Compass’ın indirim desteği sunulan Limited versiyonu, Apple CarPlay Destekli 7″ UConnect Multimedya Sistemi, Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi, Park Yardım Sistemi, Geri Görüş Kamerası, Elektrikli Bagaj Kapağı gibi teknolojik özellikler ve 18″ Alaşımlı Jantlarıyla yeni sahiplerini bekliyor.

Ayrıntılı ve güncel bilgilere Jeep Yetkili Satıcılarından ulaşabilirsiniz.